Prva liga rukometašica: Zamećanke poražene kod Zrinskog, presudila slaba igra u obrani

Srijeda, 17. svibnja 2017. 21:03 Napisao/la  SC

Utakmica 24. kola: Zrinski - Zamet 29:21

Prva liga rukometašica 24. kolo

ZRINSKI - ZAMET 29:21 (14:8)

Dvorana Graditeljske škole Čakovec.

Suci: Igor Emanović i Zoran Mikić

ZRINSKI: Vuić, Kozjak, Posavec 5, Papac, Senčar, Pajić, Balić 4, Resman 1, Elez 9, Car 5, Ivačić, Benčik 1, Šestak 2, Blagus 1, Haček 1

ZAMET: Lopac-Škronjar, Paurević, Dundović, Plahinek 1 , Jerčinović, Miočinović 2, Milosavljević 4, Brkljača 5, Jelenović, Bukvić 1, Jurčić 2, Kalčić 6, Dobrić, Piršl

Sedmerci: Zrinski 4(3) Zamet 2(2)

Isključenja: Zrinski 4 minute Zamet –

Rukometašice Zameta u 24. kolu Prve lige izgubile su susret na gostovanju kod ekipe Zrinski rezultatom 21:29.

Domaće igračice otvorile su susret serijom 5:0, ali su se Zamećanke vratile u igru i imale rezultat 5:6.

Zrinski ipak u drugom dijelu prvog poluvremena vraća prednost na svoju stranu i serijom pogodaka završava poluvrijeme 14:8.

U drugom dijelu Zamećankama ništa ne polazi od ruke i uz katastrofalnu obranu dopuštaju domaćim igračicama da vrlo brzo steknu prednost potrebnu za uvjerljivu pobjedu koja je na kraju iznosila osam pogodaka prednosti, 29:21.