1. liga rukometašica: Zamećanke ostvarile petu uzastopnu pobjedu uoči utakmice protiv Podravke

Srijeda, 14. ožujka 2018. 22:23 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola: Pitomača - Zamet 23:25 (11:14). U subotu rukometašice Zameta na svom parketu igraju protiv Podravke, utakmica počinje od 18 sati

ŽRK Zamet
ŽRK Zamet

Prva liga rukometašica - 13. kolo

PITOMAČA - ZAMET 23:25 (11:14)

Rukometašice Zameta pobijedile su Pitomaču u zaostaloj utakmici kola.

Bez obzira na izuzetno dobar početak Zamećanki, koje su u 20. minuti imale prednost od čak 9 razlike (11:2), domaće igračice vratile su se u utakmicu već do odmora.

U drugom dijelu Zamećanke su postojano održavale prednost od nekoliko golova, Pitomača se najviše približila u 34. minuti, kada je stigla na pogodak razlike (15:14).

Stabilnom igrom Zamećanke nisu dozvolile ni jedno izjednačenje i na kraju ostvarile petu uzastopnu pobjedu

Dobra najava subotnje utakmice 19. kola u kojoj Zamet na svom parketu igra protiv Podravke, utakmica počinje od 18 sati.

ZAMET: Troskot, Martinović, Jerčinović 5, Židek 4, K. Mikolić 3, Brkljača, I. Mikolić 3, Jelenović 5, Stanić 1, Jurčić 4, Visković, Dobrić, Ivakić, Toskić 8 (obrana), Piršl 5(obrana)