1. liga rukometašica: Zamećanke nastavile pozitivan niz uvjerljivo nadigravši Dugo Selo

Subota, 18. veljače 2017. 18:44 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola: Zamet - Dugo Selo 30:21 (14:9)

ZAMET: Paurević, Plahinek, Jerčinović 2, Židek 3, Miočinović, Tabar 3, Milosavljević 4, Toto 2, Jelenović 5, Bukvić 4 (1), Toskić, Kalčić 6 (1), Dobrić 1, Piršl.

DUGO SELO: Budić, Čorković 3, Kirin, Čamber, Grebenar, Radovac 1, Slišković, Pavković 2, Bebek, Marjančič 9 (6), Galič, Šebalj, Remenar 1, Lisjak 5, Božić.

Isključenja: Zamet 4, Dugo Selo 4 minute.

Sedmerci: Zamet 3 (2), Dugo Selo 7 (6).

Rukometašice Zameta nastavile su pozitivan niz pobjedom nad Dugim Selom.

Zamećanke su vrlo brzo nakon otvaranja utakmice potvrdile da su favoritkinje u ovom susretu te nisu gošćama iz Dugog Sela pružile priliku za eventualno iznenađenje.

Puno prije isteka utakmice bilo je izvjesno tko će biti pobjednik, samo je bilo pitanje sa koliko razlikom.

Na poluvremenu su Zamećanke imale plus pet, a u 47. minuti susreta imale su i velikih plus osam i 22:14.