Subota, 01. travnja 2017. 19:46 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Zamet - Osijek 32:30 (17:16)

ZAMET: Lopac-Škinjar, Paurević 3, Dundović, Plahinek 8 (3), Jerčinović 2, Židek 2, Tabar 2, Milosavljević 4, Toto 1, Brkljača 1, Jelenović, Bukvić 4, Toskić, Jurčić, Kalčić 4, Dobrić 1

OSIJEK: Banović, Putnik 4, Vukušić, Zim 13 (6), Prskalo, Privara 1, Guskić 4 (1), Bešenić, Batrnek, Krajnović 5, Maras 3, Špoljarić

Sedmerci: Zamet 3 (4), Osijek 7 (9)

Isključenja: Zamet 8 minuta, Osijek 4 minute

Rukometašice Zamet ubilježile su novu pobjedu. Na Zametu su svladale Osijek 32:30.

Zamećanke su dobro otvorile utakmicu u 9. minuti Purević je pogodila za plus četiri, 7:3.

Sedam minuta kasnije nakon pogotka Kalčić na semaforu je stajalo 12:7.

Nakon pogotka Plahinek u 24. minuti za 15:11, Osijek se uspio približiti na minus jedan te se na odmor otišo sa rezultatom 17:16.

U 31. minuti Zim izjednačuje na 17.17, a zatim ponovno u 33. na 18:18.

Krajnović je dovela gošće u prvo vodstvo u 35. minuti 18:19, ali Kalčić vraća u egal 19:19.

U 50. minuti bilo je 26:26, posljednje izjednačenje na utakmici, nakon kojeg su Zamećanke otišle na plus dva golovima Milosavljević i Plahinek i tu su prednost uspjele održati do kraja utakmice.