1. HRL: Zamet i Koka podijelile bodove, Dejana Milosavljević izjednačila u zadnjem napadu

Nedjelja, 12. ožujka 2017. 19:50 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Zamet - Koka 23:23

Prva liga rukometašica - 16. kolo

ZAMET – KOKA 23:23 (12:11)

SC Zamet. Gledatelja: 150

Suci: Knežević i Tunuković

ZAMET: Lopac – Škrinjar, Paurević 1, Plahinek 3, Jerčinović 1, Židek 3, Miočinović 1, Tabar 3, Milosavljević 7, Toto 2, Jelenović, Bukvić 2, Jurčić, Visković, Kalčić, Dobrić, Piršl

KOKA: Jalušić 2, Balajić, Halili 2, Varšić, Jambriško, Masnić 5, Domjan 4, Dominić, Dragišić 5, Furjan 2, Golubić, Oštarjaš, Tomić 1, Čović 2

Sedmerci: Zamet 4 (3), Koka 5(5)

Isključenja: Zamet 10 minuta, Umag 10 minuta

Rukometašice Zameta i Koke podijelile su bodove u susretu 16. kola Prve lige, odigravši 23:23.

Koka je bolje ušla u susret i imala prednost od 3:1 u 6. minuti susreta, ali Zamećanke su vrlo brzo reagirale i došle do izjednačenja.

Sve do 20. minute igralo se gol za gol, a nakon toga Zamet ima prednost 10:7, ali samo zakratko jer se gošće vrlo brzo vraćaju u igru, te se na odmor odlazi sa 12:11 za domaće igračice.

U drugom dijelu vidjela se potpuno izjednačena igra, tek sa dva ozbiljnija vodstva Zamećanki, 16:14 i 21:19.

Koka ima zadnju prednost 23:22, ali bod Zamećankama donosi pogotkom u zadnjem napadu Dejana Milosavljević za konačnih 23:23.