Orijentašice u nastavku slomile otpor fenjeraša

Srijeda, 15. veljače 2012. 21:04 Napisao  Milan Kosanović

Orijent Presoflex – Tvin Trgocentar 23:19. Sama utakmica protekla je u nervoznoj igri domaćih rukometašica koje su 40 minuta lomile otpor objektivno slabijih gošći

Orijent Presoflex – Tvin Trgocentar 23:19 (12:10)

Dvorana 3.maj, Kantrida. Gledatelja: 100 . Suci: Grubor (Poreč) i Žepčan (Umag).

ORIJENT PRESOFLEX: Spahić, Dramac 1, Juričić 7, Marjanović, Gvačić, Konta 7, Milosavljević 6, Salopek, Hodžić, Jerčinović 1, Babić, Zugan, Debelić, Gršković, Schuster, Afrić.

TVIN TRGOCENTAR: Majkovčan, Smiljčić 6, Gvoić, Krušelj 2, Galetić, Bajsar, Feketija, Aurer, Miočinović 2, Zečević 3,  Mikulić 5, Sabo, Obžetić 1, Štefanec.

Sedmerci: Orijent 6 (6) , Tvin 4 (5) . Isključenja: Orijent 12 , Tvin 10 minuta .

Rukometašice Orijenta na domaćem su terenu svladale fenjeraša iz Virovitice (23:19) te došle do vrlo važnih bodova u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa. Sama utakmica protekla je u nervoznoj igri domaćih rukometašica koje su 40 minuta lomile otpor objektivno slabijih gošći. Najefikasnije u redovima Orijentašica bile su Ena Konta i Ivana Juričić sa sedam, te Dejana Milosavljević sa šest postignutih pogodaka. Sljedeći susret igračice trenera Sanjina Lučičanina igraju već u četvrtak kada gostuju u Pločama.