PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

Mrakovčićevih 11 golova nedovoljno, Zamet poražen

Subota, 09. veljače 2013. 20:48 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Zamet - Bjelovar 28:22 (12:8). Riječani niti u jednom trenutku nisu vodili

PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA - 17. kolo

BJELOVAR - ZAMET 28:22 (12:8)

Gradska dvorana. Gledatelja: 300

BJELOVAR: Grkinic, Gašparović, Valinčić, Jurišic, Horvat 10, Kontrec 2, Kos, Jandel, Šimunovic 3, Grgić 15 obrana, Pavlović
Gašparović 2, Gotal 3, Fiala 3, Tandara 5

ZAMET: Đurica 1 obrana, Vučetić 2, Hrvatin, Mrakovčić 11, Černika 1, Uzelac, Lončarić 3, Ćosić, Kačanić, Kružić 5, Slavić 6 obrana, Kalač, Karaula, Montanari, Sakić

Sedmerci: Bjelovar 6 (5), Zamet 4 (4). Isključenja: Bjelovar 8, Zamet 8 minuta

Rukometaši Zameta poraženi su na gostovanju u Bjelovaru. Riječani niti u jednom trenutknu nisu vodili, te su na kraju zasluženo ostali bez bodova. U riječkim je redovima daleko najefikasniji bio Luka Mrakovčić čijih čak 11 golova nije bilo dovoljno za pobjedu.

Već je sami početak utakmice pokazao kako će Zamet teško do pobjede. Domaćin je susret otvorio 3:0 serijom, ostavivši Riječane pet minuta bez gola. Zamećani su potom u navrata stigli na samo gol zaostatka, ali do izjednačenja nisu stigli

U nastavku je domaćin bez većih problema održavao četiri, pet golova prednosti. Nakon dva uzastopna gola Luke Mrakovčića Zamećani su se pet minuta prije kraja približili na samo dva gola zaostatka (24:22). No to je bilo sve od Riječana koji više do kraja utakmice nisu zabili gol, pa su Bjelovarčani s četiri gola mirno utakmicu priveli pobjedi.