Vujić pogodio remi, Zamećani se oprostili od playoffa

Srijeda, 29. veljače 2012. 19:31 Napisao  Milan Kosanović

Zamet je remijem protiv Siscie 27:27 izgubio gotovo sve šanse za plasman u playoff. U subotu Zamećani gostuju kod Spačve.

Zamet – Siscia 27:27 (12:14)

Utakmica 20. kola Premijer lige. Centar Zamet. Gledatelja: 300. Suci: Gladović i Volenik (obojica Virovitica).

ZAMET: Đurica, Vučko 4, Hrvatin 2, Uzelac 3, Lončarić 5, Čosić 3, Kačanić, Kružić 2, Stevanović (12+1), Čuturić, Lukačić, Slavić, Vujić 5, Golik, Sakić 3.

SISCIA: Tojčić 4, Bjeliš 4, Žarković, Balić 1, Raić 5, Somić, Baltić 4, Crnić 2, Kvesić, Nuić 6, Čutura 1, Nikić, Kobetić, Bilušić (6).

Sedmerci: Zamet 3 (4) , Siscia 1 (2) . Isključenja: Zamet 4 minute , Siscia - . Crveni karton: Mile Uzelac (60 minuta – grub prekršaj)

Rukometaši Zameta na domaćem terenu remizirali su s liderom lige iz Siska te se na taj način praktički oprostili od playoffa i eventualne šanse za plasmanom u SEHA ligu. Momčad trenera Alena Kurbanovića tokom cijele utakmice kaskala je za Nuićem, Bjelišom, Baltićem i društvom koje je za Sisak odputovalo s vrijednim bodom. U samoj završnici utakmice odvijala se prava drama, najprije je Baltić pogodio za vodstvo gostiju 26:27 da bi u Vujić potom odgovorio šutom izvana za konačnih 27:27. U redovima Zameta najefikasniji bio je Bojan Lončarić s pet postignutih pogodaka dok je standardno dobar na vratima bio Ivan Stevanović. Kod gostiju su se istaknuli Tomislav Nuić i Nikola Raić. Rukometaše Zameta već u subotu očekuje novi derbi u Vinkovcima s domaćom Spačvom.