Viktor Stipčić, rukometaš Zameta: Nismo dopustili Bjelovaru da utakmicu učini neizvjesnom

Nedjelja, 27. listopada 2013. 15:08 Napisao/la  Patrik Mršnik

Malo je izmijenjena postava imala problema u početku, ali sve je već do 40. minute došlo na svoje. Svi smo igrali i kroz cijelu utakmicu držali rezultat u plusu većem od tri gola, kaže Stipčić

Zametova rapsodija se nastavlja! Petu pobjeda u osam prvenstvenih kola upisali su izabranici Marina Miškovića u danu iza nas protiv Bjelovara. Suvereno, bez velikih oscilacija kroz utakmicu i organiziranom 3-2-1 obranom riječki su rukometaši došli do desetoga boda na svome kontu. Pogodak za vodstvo 9-6 u 18. minuti usmjerio je susret, ili barem njegovo prvo poluvrijeme na stranu domaćina. Njegov je realizator bio Viktor Stipčić, jedan od najmlađih u kolektivu, neosporan temelj za čini se - vedru budućnost Zameta.

- Krenuli smo čvrsto u obrani i vrlo strpljivo u napadu, kaže Stipčić i samo potvrđuje dobitnu kombinaciju Zamećana kojom u zadnja tri tjedna lome svoje protivnike.

- U prvom poluvremenu otvorilo nam se sa širokih pozicija, krila su nam bila vrlo efikasna. Izrotirali smo se u nastavku, malo je ta izmijenjena postava imala problema u početku, ali sve je već do 40. minute došlo na svoje. Svi smo igrali i kroz cijelu utakmicu držali rezultat u plusu većem od tri gola. Nismo dopustili Bjelovaru da utakmicu učini neizvjesnom, govori Stipčić.

Igrači Zameta imaju igru koja imponira, podiže publiku na noge te iz tjedna u tjedan sve jače zatvara usta krtitičarima. Stroj se zahuktao, Dubrava, Poreč i Bjelovar pali su uzastopce za 5-3 i poziciju u samom vrhu. Bravo, dečki!