PREMIJERLIGA RUKOMETAŠA

Zamećani u Bjelovaru ispustili pobjedu

Subota, 04. svibnja 2013. 22:17 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Bjelovar - Zamet 26:25 . Zamet je pet minuta prije kraja vodio 25:22

Premijerliga rukometaša, Liga za poredak

BJELOVAR - ZAMET 26:25 (12:14)

ŠSD Bjelovar. Suci: Lovrić i Tanasić.

BJELOVAR: Gašparović, Ezgeta 3 (1), Horvat 3 (3), Vidaković 4, Jandel, Vidović 1, Šimunović 3, Grgić, Gašparović 2, Gotal 2 (2), Fiala, Kontrec 4, Tandara 4.

ZAMET: Đurica, Vučko, Vučetić 4, Hrvatin, Mrakovčić 1, Černeka 6, Uzelac, Lončarić 6 (3), Kružić 4, Slavić, Karaula, Montanari, Šakić, Šunjić 4.

Isključenja: Bjelovar 6, Zamet 10 minuta

Sedmerci: Bjelovar 4 (3), Zamet 3 (3).

Rukometaši Zameta poraženi su na gostovanju u Bjelovaru, utakmici u kojoj su u 55. minuti nakon pogotka Kružića poveli 25:22 i onda stali. Tandara i Šimunovec zabili su po jedan gol, a Kontrec dva uključujući pobjednički.

Zanimljivo, prije zadnje minute domaćin je posljednje vodstvo imao u 27. minuti kada je Vidaković pogodio za 12:11. Riječani su serijom 3:0 otišli na poluvrijeme s prednošću 12:14 i iako su kontrolirali rezultat cijelo drugo poluvrijeme, na kraju su popustili.

Riječani su tako propustili upisati nove bodove iako utakmice u Ligi za poredak nemaju prevelik rezultatski značaj za izabranike Irfana Smajlagića.