Subota, 05. listopada 2013. 21:09 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola: Spačva - Zamet 22:20. Presudila slaba realizacija

Premijerliga rukometaša, 5. kolo

SPAČVA - ZAMET 22:20

Utakmica 5. kola: Spačva - Zamet 22:20 (12:10). Gradska dvorana. Suci: Cepanec i Jeftić.

SPAČVA: Stojanović, Stojnović 1, Androš, Šikić, Oroz 6, Kalaica, Baltić 2, Mišić, Šarenac 8, Mišić 1, Tomašević, Adamčević, Čutura 2, Džijan, Tomašević 2, Rimac.

ZAMET: Vukić, Vučko 4, Samardžić, Klić, Mrakovčić 2, Černeka 4, Uzelac 1, Lončarić 1, Stipčić 1, Jurić-Grgić 1, Slavić, Lukačić, Karaula 1, Valković 5.

Isključenja: Spačva 4, Zamet 4 minute. Sedmerci: Spačva 7 (5), Zamet -.

Rukometaši Zameta poraženi su na gostovanju u Vinkovcima. Riječki rukometaši doživjeli su tako treći prvenstveni poraz, a sva tri stigla su na gostujućim parketima. Izabranici Marina Miškovića bili su u igri za bod(ove) sve do zadnjih deset minuta. Raul Valković pogodio je za vodstvo gostiju 18:17 u 49. minuti, ali gosti su uzvratili serijom 5:0 koja im je u 58. minuti donijela prednost 22:18.

Černeka je zatim zatresao mrežu i prekinuo niz od osam minuta bez riječkog pogotka, a Vučko je u zadnjoj minuti smanjio na konačnih 20:22.

U redovima Zameta svoju večer nisu imali Mrakovčić (2/8), Lončarić (1/8) i Jurić-Grgić (1/10) koji su imali slabu realizaciju.