PREMIJERLIGA RUKOMETAŠA

Zamet svladao Dubravu za treću pobjedu

Subota, 12. listopada 2013. 21:57 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Zamet - Dubrava 26:24 (11:11). Raul Valković postigao je sedam golova, a Dino Slavić imao 14 obrana

Premijer liga rukometaša - 6. kolo

ZAMET - DUBRAVA 26:24 (11:11)

SC Zamet. Gledatelja 300.

Suci: Ivan Klapež i Ivan Pervan (oba Trilj). Nadzornik: Vlado Živolić (Rovinj)

ZAMET: Vukić, Vučko 4, Samardžić, Klić, Mrakovčić 5 (1), Černeka 4, Uzelac 2, Lončarić 3, Stipčić, Jurić-Grgić 1, Slavić (14 obrana), Kovačević, Karaula, Valković 7

DUBRAVA: Grahovac, Kelemen, Vinković 8 (4), Maričić, Butorac, Bradić, Prka, Kljajić 1, Vida 4, Pavlović 6, Dumenčić 2 (1), Badžek (4 obrane), Ćurić 2, Henigman (5 obrana), Volar, Pušec 1

Sedmerci: Zamet 1 (1) Dubrava 6 (5). Isključenja: Zamet 8, Dubrava 10 minuta

Rukometaši Zameta uspješno su apsolvirali i treću ovosezonsku domaću prepreku, prvu s kojom su se susreli na svom parketu nakon dvije utakmice na Kozali. U teškoj i tvrdoj utakmici Zamet je slavio rezultatom 26:24 uz sedam golova najraspoloženijeg Raula Valkovića. Prvih pet minuta igralo se gol za gol sve do malog odvajanja domaćina na 5:3 pogotkom Mrakovčića. Nakon osamnaest minuta igre na semaforu stoji 8-8, a na predah se odlazi sa 11-11.

Igrači Marina Miškovića ponovo nakon prvih pet minuta stvaraju prednost od tri pogotka (15-12), te je do kraja susreta ne ispuštaju iz ruku. Zagrepčani nakon tog odvajanja nisu više uspjeli doći do izjednačenja, a najbliže su bili kod 17-16 kada su imali napad za egal. Veliku večer na vratima ponovno je imao Dino Slavić s 14 obrana.

Pred igračima Marina Miškovića je gostovanje u Buzetu.