Premijer liga: Rukometaši Zameta poraženi u gostima kod Karlovca, domaćin se odlijepio krajem prvog dijela

Subota, 21. travnja 2018. 21:11 Napisao/la  SC
Marin Kružić (Zamet)
Marin Kružić (Zamet) Foto: N. D.

Premijer liga rukometaša - 5. kolo Lige za ostanak Premijer liga rukometaša - 5. kolo Lige za ostanak

KARLOVAC - ZAMET 30:25 (15:13)

KARLOVAC: Radočaj, Čakarić, Capan 1, Janjanin, Perajica 8, Šnajder 4 (1), Frketić 3, Horvat, Mrljak, Crnković 2, Sudarić 4, Rukavina, Karić, Obranović 6 (3), Smojver 2 (1), Glumac

ZAMET: Vučko 2, Jeličić 3 (2), Mozetić, Grgurević, Martinović 3, Njegovan 1, Kružić 3, Sorić, Načinović 1, Tomljanović, Starčević 3, Majić 3, Dunato, Golik 5 (1), Chen 1, Wang

Sedmerci: Karlovac 5 (7), Zamet 3 (3)

Isključenja: Karlovac 4 minute, Zamet 8 minuta

Rukometaši Zameta poraženi su na gostovanju kod Karlovca 30:25.

U 23. minuti rezultat je bio 11:11, a na poluvremenu su nakon dva gola Obranovića domaći otišli sa prednošću od dva gola.

U drugom dijelu Zamećani više nisu uspjeli sustići prednost domaćina i eventualno ih prestići već je Karlovac samo nastavio povećavati prednost.