PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

Zamećani nadigrali Split

Subota, 09. ožujka 2013. 19:27 Napisao/la  SC

Zamet - Split 37:14 . Pobjednik je bio praktički poznat nakon sedme minute kada su gosti posljednji put bili u egalu (3:3)

Premijer liga rukometaša

ZAMET - SPLIT 37:14

Utakmica 22. kola: Zamet - Split 37:14 (19:9). Centar Zamet. Suci: Vanja Banović i Vedran Banović.

ZAMET: Đurica, Vučko 2, Hrvatin, Mrakovčić 3, Černeka 8, Uzelac, Ćosić 1, Kružić 7, Slavić, Karaula 1, Montanari, 3, Sakić 5, Šunjić 5, Vučetić 2.

SPLIT: Previšić, Ivanišević 1, Kežić 2, Zujić 3, Maretić, Lušić 2, Šolić, Merhar 2, Bendeviš 2, Šindik, Antičević, Galić.

Isključenja: Zamet 4, Split 4 minute. Sedmerci: Zamet 2 (1), 2 (0).

Rukometaši Zameta očekivano su se lako protiv Splita upisali pobjedu. Bila je to utakmica u kojoj je pobjednik bio poznat praktički nakon sedme minute kada su gosti posljednji put bili u rezultatskom egalu (3:3). Uslijedila je tada serija domaćina 4:0 koju je pogotkom zaključio Vučetić.

Gosti nakon toga nisu imali pravih rješenja, Zamećani su polako povećavali prednost koja je do kraja prvog poluvremena narasla na plus deset.

Doduše, zamet je već u nekoliko navrata ove sezone u prvom dijelu odigrao dobro, a onda u nastavku svojim navijačima kidao živce, no to ovoga puta nije bio slučaj. Split je bio preslab protivnik da bi ozbiljnije zaprijetio o čemu dovoljno govori podatak da su gosti u drugom dijelu postigli samo pet pogodaka,