Srijeda, 10. travnja 2013. 21:34 Napisao/la  SC

Utakmica 25. kola: Poreč - Zamet 24:22 (12:12)

Premijer liga rukometaša – 25. kolo

POREČ – ZAMET 24:22 (12:12)

Dvorana „Žatika“ Gledatelja: 700

Suci Matija Gubica i Boris Milošević (Osijek)

POREČ: Cvitković (2+1 obrana), Ćosić, Mataija 3 (1), Deak, Thoss 5, Ćorić 4, Vozila, Sladoljev (6 obrana), Petrić, Popović, Radaković 4 (4), Lovrinović 1, Gruičić 3, Buvinić, Miličević 1, Čužić 3.

ZAMET: Đurica (10+1 obrana), Vučko 2, Vučetić, Hrvatin, Mrakovčić 8 (2), Černeka 2, Uzelac, Lončarić 2, Ćosić, Kružić 2, Slavić, Karaula, Montanari, Golik, Sakić 5, Šunjić 1.

Sedmerci: Poreč: 7 (5) Zamet: 3 (2)

Isključenja:Poreč 14 minuta Zamet 8 minuta.

Rukometaši Zameta nisu uspjeli pobijediti Poreč i ostali su bez Lige za prvaka. Iako su u 38. minuti preko Luke Mrakovčića vodili sa dva pogotka razlike (15:17) u samo tri minute dozvolili su domaćinima jednako toliko pogodaka i vodstvo 18:17.

Dvije minute prije kraja Luka Mrakovčić svojim je osmim pogotkom donio posljednje poravnanje (22:22), a onda su domaći u posljednjoj minuti golovima Rudolfa Čužića i Thima Thossa osigurali pobjedu i plasman u Ligu za prvaka kolo prije kraja.