PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

Varaždin nadigrao Zamet na otvaranju

Subota, 07. rujna 2013. 22:05 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Varaždin - Zamet 32:24 (17:11). Luka Mrakovčić izašao zbog ozljede

Prvenstvo Hrvatske rukometaša, 1. kolo

VARAŽDIN - ZAMET 32:24 (17:11)

Gradska dvorana. Gledatelja 400. Suci Gladović i Olenik (oba Virovitica).

VARAŽDIN: Grd, Svetec  1, Trojko, Mišković 8, Jeftić, Horvat 4, Lokmer, Vincek, Meljnjak, 2,  Tokić 4, Vujović,  Kuduz 1, Težak 2, Balent,  Mravčec 5, Herman 5.

ZAMET: Vukić, Vučko 2, Samardžić, Klić, Černeka 2, Mrakovčić 3,  Uzelac 3, Stipičić 2, Lončarić 2, Lukačić 1, Jurić–Grgić 5, Slavić, Kovačević,  Karaula 1, Valković 3, Majić.

Rukometaši Zameta ovogodišnje prvenstvo otvorili su uvjerljivim i očekivanim porazom na gostovanju kod Varaždina. Varaždin je dominirao utakmicom i na kraju zasluženo došao do pobjede.

Zamet je zadržao priključak do 7:8,  a domaćin se odvojio na 13:8, te 17:11.  Ništa posebno Riječani nisu mogli ni u nastavku, Varaždin je pobjegao na 20:13, te 25:16.

Da stvar za Riječane bude gora u prvom poluvremenu ozlijedio se Luka Mrakovčić koji je zaradio jedan udarac u glavu zbog kojeg je morao napustiti igru. Nasreću čini se da mladi rukometaš neće imati teže posljedice.