Subota, 10. svibnja 2014. 20:53 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola Lige za poredak: Zamet - Marina Kaštela 35:25 (16:13)

Prva liga rukometaša

ZAMET - MARINA KAŠTELA 35:25

Utakmica 4. kola Lige za poredak: Zamet - Marina Kaštela 35:25 (16:13). Centar Zamet. Suci: Jurinović, Mrvica.

ZAMET: Vukić, Vučko 2, Klić, Mrakovčić 6, Černeka 10 (3), Uzelac 3, Stipčić 1, Jurić-Grgić 5, Slavić, Kovačević 4, Juričić, Valković 2, Golik, Majić 2.

MARINA KAŠTELA: Pepur, Ilić 1, Perkušić, Markota, Ševo 2, Dželalija 4, Jukić, Javorčić 4, Galić, Pavić 1, Jukić 2 (1), Babić 1, Družijanić, Ivanišević, Sakić 6, Vukić 4.

Sedmerci: Zamet 3 (3), Marina Kaštela 1 (1). Isključenja: Zamet 6, Marina Kaštela 6 minuta.

Rukometaši Zameta pobijedili su Marina Kaštelu 35:25 u utakmici 4. kola Lige za poredak. Bila je to utakmica u kojoj je domaćin od prve minute kontrolirao rezultat. Zamet je u šestoj minuti poveo 5:1 nakon gola Mrakovčića, a domaćin je tu prednost održavao do 23. minute kada su gosti stigli na minus dva (10:12).

Zamet je u 26. minuti opet imao plus pet (16:11), ali gosti su uspjeli dvama pogocima smanjiti zaostatak uoči poluvremena. Gosti su dobro krenuli i u drugo poluvrijeme, Sakić je u 40. minuti pogodio za 19:20. Neizvjesnost je potrajala do 51. minute (24:26). Domaćin je u posljednjih devet minuta serijom 9:1 slomio otpor Kaštelana.