Liga za ostanak: Zamećani protiv Gorice ostvarili treću pobjedu u razigravanju

Subota, 30. ožujka 2019. 20:22 Napisao/la  SC
Igrači i klupski čelnici skupili novac za Milu Rončević

Liga za ostanak - 3. kolo

ZAMET - GORICA 31:29

Rukometaši Zameta ostvarili su treću pobjedu u razigravanju za ostanak.

Uoči utakmice svi igrači RK Zamet kupnjom ulaznica za utakmicu doprinjeli su akciji prikupljanja sredstava za liječenje male Mile Rončević, a kompletan prihod od ulaznica koje su prodane u subotu bit će uplaćen za potrebe liječenja djevojčice.

Već u prvim minutama utakmice Zamet kreće vrlo odlučno i nakon 3 uzastopna pogotka od kojih 2 daje Glavaš i jedan Jeličić, na semaforu stoji rezultat 4:2.

Iako se u prvom poluvremenu na mahove igralo gol za gol i iako je čak 5 puta došlo do izjednačenja, na kraju poluvremena rezultat je bio 15:13 u korist Zameta. Ovakav rezultat Zamećani su osigurali kroz nekoliko dobrih akcija kao što je bila ona od 13. minute kada se mreža zatresla čak 5 puta zaredom (Njegovan Lučin, Načinović, Glavaš i Jeličić).

Drugo poluvrijeme započelo je vrlo dinamično, Gorica se pokazala kao zahtjevan protivnik, no Zamet tijekom cijele utakmice uspijeva zadržati vodstvo.

Drugi dio poluvremena obilježava dinamična igra, a Gorica je pri kraju utakmice Zametu za petama te u 47. minuti uspijeva izjednačiti na 23:23.

Koliko je posljednji dio utakmice bio neizvjestan i zahtjevan, dovoljno govori činjenica da se u 60. minutu ušlo s jednim golom razlike, no Zamet je izborio pobjedu te utakmica završava rezultatom 31:29.

U 4. kolu Lige za ostanak Zamet dočekuje Rudan iz Labina, a utakmica će se igrati 07. travnja 2019.