Rukometaši Zameta odigrali neodlučeno u Labinu i osigurali premijerligaški status

Subota, 25. svibnja 2019. 22:32 Napisao/la  SC

Rudan Labin - Zamet 21.21. Zamećani do boda došli u završnici utakmice pogotkom Martinovića i dvama pogocima Mrakovčića

Veliki bod u Labinu

Liga za ostanak - 9. kolo

RUDAN LABIN - ZAMET 21:21 (11:9)

Dvorana SC Franko Mileta. Suci: Dalibor Jurinovic i Marko Mrvica

Rukometaši Zameta odigrali su neodlučeno (1:1) protiv Rudana u Labinu.

Zamećani su osvojili bod čime je Rudan ispao iz lige, a Zamet kolo prije kraja sačuvao premijeligaški status.

Zamet je do boda došao u završnici utakmice, kada su riječki rukometaši iskoristili slabosti u domaćoj momčadi koja u 57. minuti stekla tri pogotka prednosti (21:18).

Riječka reakcija kao da je zbunila domaćine, pogotkom Martinovića i dvama pogocima Mrakovčića uspio se Zamet vratiti u utakmicu i osvojiti bod.

Tijekom cijele utakmice Rudan je imao prednost, najveća je iznosila 4 pogotka (16:11) u 41. minuti.

Sve je upućivalo da će se pitanje ostanka obje momčadi riješavati u zadnjem kolu, ali...

U drugoj utakmici odigranoj u subotu Varaždin je pobijedio Sesvete rezultatom 22.20.