KUP Rukometaši Arene priredili veliko iznenađenje, pulski drugoligaš eliminirao riječkog premijeligaša

Četvrtak, 07. studenog 2019. 09:12 Napisao/la  SC

Arena - Zamet 23:21. Domaćini zasluženo slavili predvođeni raspoloženim vratarima, težak  udarac za samopouzdanje mlade momčadi Zameta

Arena proslavila senzacionalnu pobjedu

Kup natjecanje - Regija Zapad, 1. kolo

ARENA – ZAMET 23:21 (10:11)

Dom sportova Mate Parlov. Gledatelja: 200

ARENA: Pintarić (6+1), Jovanović, Srdarević, Milutinović, Kovačević, Vasić, Rožman 5, D. Ćopić, Ikanović 8 (1), Petrović 5, Simetić, B. Ćopić (9), Tomašev 1 (1), Lovrinović 4, Bučaj, Buić

ZAMET: Zarev 1, Mozetić, Njegovan 1, Jeličić 3, Šehić 1, Sorić (11), Tomljanović 2 (1), Bogosavljev, Samardžić 2, Mrakovčić 1, Viskić, Koler, Starčević 5, Martinović 2, Načinović 3 (3)

Rukometaši Arene priredili su sportsku senzaciju.

U kup-susretu pulski drugoligaš eliminirao je premijerligaša iz Rijeke, pobjeda momčadi trenerice Slavice Bonić težak je udarac za samopouzdanje mlade momčadi Valtera Matoševića.

Domaćini su zasluženo slavili predvođeni raspoloženim vratarima, Bruno Ćopić u prvom poluvremenu ostvario je devet obrana, Lovro Pintarić u drugom poluvremenu ostvario je šest obrana u ključnim trenucima.

Zamećani u subotu gostuju u Velikoj Gorici.

Jedino je dobro da će nakon ovakve pljuske biti dodatno mobilizirani.