1. liga rukometašica: Murvica doživjela poraz, Sevećanke odnijele bodove iz Crikvenice

Ponedjeljak, 05. studenog 2018. 14:47 Napisao/la  S. L.
Mlade Prskalo i rukometašice Murvica
Mlade Prskalo i rukometašice Murvica Foto: Facebook

Prva liga rukometašica - 7. kolo

MURVICA - SESVETE AGROPROTEINKA 24:19 (9:14)

Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 380

Suci: Derušek i Pavlović (oboje Zagreb)

MURVICA: Antić, Paurević 1, Skorić 4 (2), Jerčinović 5 (3), Kalčić 4, Filipović 2, M. Lekaj, Ljubanović, Mandekić, D. Lekaj, Debelić 1, Mar. Pešut 1, Mat. Pešut, Talan, Car, Matijašić 1

SESVETE AGROPROTEINKA: L. Bešen, Tupek 3, M. Bešen 1, Dičak 1, Čalušić 4, Rezić, Bikić 1, Vlajsović 1, Lovrenčević, Lukić 5, Anđelić 4, Pratijačić, Lisjak 1, Peraica 2 (1), Žderić

Sedmerci: Murvica 7 (5), Sesvete Agroproteinka 2 (1)

Isključenja: Murvica 8 minuta (Skorić, Jerčinović, Kalčić, M. Lekaj), Sesvete Agroproteinka 12 minuta (Anđelić 2+2, Peraica 2+2, Lukić, Vlajsović)

Domaće rukometašice nisu bile na razini koja ih je do sada krasila, što su iskoristile gošće iz Sesveta.

Fizički moćnija ekipa Sesveta počela se prvi puta osjetnije odvajati kod rezultata 2:5.

Domaće su se uspjele pribrati i vratiti susret u egal.

Nakon rezultata 8:9, gošće ponovno odlaze na tri pogotka razlike i tu prednost više nisu ispuštale.

Najveća prednost na susretu bila je +9 (13-22).

Gostujući trener Jelčić koristio je sve igračice u rosteru na utakmici, a zatim je to napravio i domaći trener Prskalo.