Još uvijek mi emocije ponekad nadvladaju ono racionalno, kaže Močinić
Momčad Rijeke izgleda dovoljno stabilno da na rezultate ne utječu vanjski faktori na koje igrači ionako ne mogu utjecati
Utakmica 28. kola: Rijeka - Inter 4:0. Bila su dovoljna dva poteza najboljih igrača da Rijeka već nakon dvadesetak minuta počne utakmicu privoditi kraju
Bivši kapetan Rijeke još nije zaigrao za turski klub
Igramo protiv momčadi kojoj nismo postignuli pogodak u tri utakmice, što je dovoljno upozorenje na to kako moramo ući u utakmicu, kaže Bezjak
Pokušavamo gledati naprijed, igrači se stvarno trude na treninzima, korigiramo neke stvari. Moramo na tom inzisitrati, prije svega moramo biti zadovoljni sa sobom, kaže trener Rijeke
Već krajem prvog poluvremena protiv jake Rijeke uspjeli smo preuzeti dominaciju u posjedu. Ono što se događalo u drugom poluvremenu bio je logičan slijed događaja, kaže Željko Kopić
Za Rijeku je navijala i južna tribina popunjena djecom iz lokalnih osnovnih škola i podmlatkom nekoliko regionalnih nogometnih klubova