Rijeka možda nije top-momčad, ali je jako teški protivnik. Ako prvi postignu pogodak, stvarno ih je teško pobijediti, kaže trener Olympiakosa
Gol u 94. minuti vrijedi isto kao i onaj u prvoj, tako da je Rijeka zasluženo slavila, rekao je trener Lokomotive Mario Tokić
Subota, 19. kolovoza 2017. 23:15
Rijeka

Rijeka pobijedila pogotkom u 94. minuti

Utakmica 6. kola: Rijeka - Lokomotiva 2:1. Matei u 83. minuti nije iskoristio kazneni udarac
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, a druga je stvar koliko su ta mišljenja utemeljena na istini ili na osobnoj frustraciji, kaže Kek
Ivor Weitzer na svoj facebook profilu žestoko kritizirao  Matjaža Keka i sportsku politiku hrvatskog prvaka
Državna televizija nema prava za prijenose utakmica Lige prvaka koje se igraju utorkom
Problem u igri Rijeke je da su nedavno na Rujevici igrači Dinama poput Fernandesa, Olma, Gojaka, Mora, Antolića i Henriqueza na trenutke izgledali kao da igraju za Olympiakos ili Salzburg