Prjateljska utakmica: Rijeka pobijedila Stupnik u prvoj pripremnoj utakmici ove sezone

Utorak, 18. lipnja 2013. 23:32 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Rijeka – Stupnik 4:0

Nogometaši Rijeke odigrali su prijateljsku utakmicu protiv trećeligaša Stupnika i pobijedili rezultatom 4:0. Trener Matjaž Kek rasporedio je minutažu na sve igrače, koji su dobili priliku prvi put zajedno igrati ove sezone.

Otpor gostiju slomljen je u zadnjih pola sata kada su fizički nadmoćniji Riječani postignuli tri pogotka

RIJEKA: Vargić, Boras, Marić, Lešković, Škarabot, Zlomislić, Močinić,  Mujanović, Jugović (30 Ajayi), Čulina, Pilčić  (30 Tadić). Drugo poluvrijeme: Vargić (74 Raspor), Tomečak, Knežević, Pokrivač, Škarabot, Brezovec, Maleš,  Kvržić,  Alispahić, Sharbini, Benko (75 Ajayi)

Prijateljska utakmica: Rijeka – Stupnik 4:0 (Pilčić 5, Benko 63, Sharbini 80, Pokrivač 90)