EUROPSKA LIGA

Alkmaar u četvrtoj utakmici četvrti put remizirao

Subota, 17. listopada 2020. 22:41 Napisao/la  SC

Momčad Alkmaara nastavila je niz neodlučenih rezultata, u četvroj utakmici Eredivisie četvrti put odigrala je neodlučeno, ima gol-razliku 10:10!

Poveo je Alkmaar 2:0 u prvom dijelu, Norvežanin Svensson dobio je u 41. minutu izravni crveni karton, pa je Alkmaar cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje.

Izdržao je do 86. minute i onda dobio dva gola.

Protivnik Rijeke u Europskoj ligi u zadnjem kolu vodio je 4:0 protiv Sparte u Rotterdamu, promašio penal i onda u drugom poluvremenu primio 4 pogotka te zaradio crveni karton.

Alkmaar se s 4 boda nalazi na 11. mjestu Lige 16.

Utakmica 5. kola: AZ Alamaar - Venlo 2:2 (Kalrsson 2, Stengs 24/Linthorst 86, Giakoumakis 88)