A2 liga 6: Primorjaši remizirali kod Radničkog u Kragujevcu, Peroš pogodio izjednačenje 47 sekundi prije kraja

Subota, 16. veljače 2019. 21:32 Napisao/la  SC
Srđan Aksentijević (Primorje EB)
Srđan Aksentijević (Primorje EB) Foto: Foto Kurti

A2 Regionalna liga - Liga 6 - 2. kolo

RADNIČKI - PRIMORJE EB 10:10 (2:0, 3:3, 4:4, 1:3)

SC Park. Suci: Matijević (Hrvatska) i Putniković (Srbija)

Delegat: Arnautović (Srbija)

RADNIČKI: Dobožanov, Mitrović, Stanojević, Ganić 5 (1), Radovnlija 1, Tanasijević, Panić, Guillaume 2, Vasić, Gusarov 1, Manić 1, Tomašević, Gavrilović, Pljevančić

PRIMORJE EB: Čubranić, Čunko, Brubnjak, Putt 1, Peroš 1, Blažić, Tkač 2, Rakovac, Petrić, Vrlić, Paparić 2, Aksentijević 3, Milošević, Car 1

Peterci: Radnićki 1 (1), Primorje EB /

Igrač više: Radnički 7 (17), Primorje EB 8 (14)

Tri isključenja: Manić (Radnički), Tkač, Rakovac, Car (Primorje EB)

Vaterpolisti Primorja EB odigralis u 10:10 u gostima kod Radničkog u Kragujevcu.

Domaći su nakon prve četvrtine vodili 2:0, a zatim su u nastavku to povisili na 3:0, a zatim i 4:1.

No, dva gola Paparića i jedan Aksentijevića doveli su Primorjaše na kraju poluvremena do 5:3.

Sredinom treće dionice nakon pogotka Putta gosti su došli na samo gol zaostatka 6:5.

Radovnlija i Vukašin odveli su Radnički na 8:5, ali Aksentijević smanjuje na 8:6.

Zatim i nakon Guillaumeovog gola za 9:6, Aksentijević ponovno vraća Primorjašima minus dva 9:7 uoči početka zadnje četvrtine.

Tkač je već u prvoj minuti posljednje dionice smanjio na 9:8, a zatim je četiri i pol minute prije kraja Bojan Car pogodio izjednačenje 9:9.

Najefikasniji domaći igrač Ganić realizira igrača više dvije i pol minute prije kraja za 10:9 prednost Radničkog, no s druge strane brojčanu nadmoć koristi Peroš i postavlja končanih 10:10 47 sekundi prije kraja susreta.