A-2 Regionalna liga: Vaterpolisti Primorja pobjedom zadržali priključak s vodećim momčadima

Četvrtak, 17. listopada 2019. 21:24 Napisao/la  SC

Momčad Igora Hinića ostvarila u 5. kolu četvrtu  pobjedu, utakmicu u Novom Sadu riječki vaterpolisti prelomili su u trećoj dionici

Dario Rakovac (Primorje)

A-2 Regionalna liga - 5. kolo

VOJVODINA - PRIMORJE EB 8:11 (2:2, 1:2, 1:5, 4:2)

Suci: Goran Gavrilović, Vuk Milović

VOJVODINA: Milan Vitorović, Nikola Marić, Miloš Maksimović (4), Nemanja Marinković, Aleksa Tintor, Luka Murišić, Ilija Prekogačić, Mirel Ćatović, Marko Tubić (1), Nenad Stojčić (1), Marko Bolović (2), Dušan Trtović, Milan Šantalab, Miodrag Mitrović

PRIMORJE : Fran Čubranić, Antonio Čunko (1), Niko Čubranić, Noa Burburan, Tin Brubnjak (4), Marko Blažić (1), Maroš Tkač, Dario Rakovac (3), Sven Augusti, Mislav Vrlić (1), Karlo Babić, Lovro Paparić, Nikola Milošević, Bojan Car (1)

Vaterpolisti Primorja ostvarilu su u Novom Sadu pobjedu protiv Vojvodine i zadržali priključak s vodećim momčadima.

Momčad Igora Hinića ostvarila je u 5. kolu četvrtu  pobjedu, utakmicu u Novom Sadu mladi riječki vaterpolisti prelomili su u trećoj dionici.

Točnije, kod rezultata 3:3 nakon 5,45 min. igre u drugoj četvrtini, Primorjaši su serijom 4:0 stekli odlučujuću prednost.

Pogocima Cara (5m), Čunka (iz igre), Rakovca (igrač više) i Blažića (igrač više) poveli su 7:3 u 3,44 min. igre u trećoj četvrtini.

Do kraja treće četvrtine pogocima Rakovca (iz igre) i Brubnjaka (5m), Primorje je vodilo 9:4 što je bilo nedostižno za domaćine.