A-2 Regionalna liga: Vaterpolisti Primorja pobjedom u Budvi zadržali priključak s vodećima

Subota, 12. siječnja 2019. 18:26 Napisao/la  SC
Duje Peroš (Primorje)

Vaterpolisti Primorja osvojili su bodove na gostovanju u Budvi, riječka momčad u 9. kolu A-2 Regionalne lige pobijedila je Cattaro rezultatom 15:9.

Nakon što je Duje Peroš u trećoj minuti druge četvrtine izjednačio rezultat (3:3), vaterpolisti Primorja preuzeli su inicijativu od domaćina koji je pobijedio samo prvu četvrtinu.

Uslijedila je serija 4:0 pogocima Rakovca, Putta, Tkača i Peroša, Primorje je povelo 7:3 i za domaćina povratka više nije bilo.

Održavala je momčad Igora Hinića sigurnu prednost koja je na kraju iznosila šest pogodaka.

Primorje je petom pobjedom zadržalo priključak s vodećim momčadima.