A-2 LIGA Primorjaši očekivano pobijedili Nais uoči derbija sa Radničkim

Utorak, 11. veljače 2020. 21:22 Napisao/la  V. P.

Rezultatske neizvjesnosti u dvoboju Primorjaša i gostiju iz Niša nije bilo. Do poluvremena gosti su uspjeli zabiti samo dva pogotka, a nakon tri četvrtine rezultat je bio visokih 12:3

Vaterpolisti Primorja EB pobijedili su Nais
Vaterpolisti Primorja EB pobijedili su Nais Foto: VK Primorje EB

A-2 Regionalna liga - 2. kolo Lige za prvaka

PRIMORJE EB - NAIS 15:8 (5:2, 3:0, 4:1, 3:5)

Bazen Kantrida. Gledatelja: 100

Suci: Matijević (Zagreb) i Homovec (Kranj). Delegat: Vlašić (Zagreb)

PRIMORJE ERSTE BANK: F. Čubranić 10 obrana, Čunko 1, Petrić, N. Čubranić, Brubnjak 3, Blažić, Tkač 1, Rakovac 1, Augusti, Vrlić 2 (1), Babić, Paparić 6, Milošević 3 obrane, Car 1

NAIS: Lazić 6 obrana, Pošmuga, Ćetković, Vujović 1, Ganić 1, M. Milošević, Cvetković, Đorđević 3, Živić, Šilj 1, Vasić 1, D. Milošević, Stojanović, Stjepanović 1

Igrač više: Primorje 6 (4), EB Nais 11 (5)

Peterci: Primorje EB 1 (1), Nais /

Crveni karton: Vujović (Nais) 24. minuta

Tri isključenja: D. Milošević (Nais) 24. minuta, Čunko (Primorje EB) 29. minuta

Vaterpolisti Primorja Erste bank očekivano su pobijedili Nais uvjerljivom razlikom 15:8.

Prvu četvrtinu obilježio je Lovro Paparić koji je mrežu Naisa načeo nakon samo 43 sekunde igre, a zatim dodao još dva pogotka.

Nakon prva dva Paparićeva gola, Šilj je iskoristio Blažićevo isključenje te smanjio rezultata na 2:1.

Matija Milošević je napravio prekršaj te je Vrlić u 3. minuti realizirao peterac za 3:1.

Novog igrača više koristi Vujović za smanjenje razlike, 3:2, ali brzim pogocima Paparića i Brubnjaka Primorjaši odlaze na 5:2.

Gosti su sa zvukom sirene pogodili domaću mrežu, a zatim negodovali nakon što su suci pogodak poništili zbog isteka vremena.

Dobra igra u obrani te raspoloženi Fran Čubranić na golu bili su nepremostiva prepreka za goste iz Niša.

Rakovac, Paparić i Car bili su ti koji su dodali još tri gola na riječki konto do poluvremena na koje se išlo s visokih 8:2.

Ni u trećoj dionici Primorjaši nisu popuštali, zabijali su redom Vrlić, Tkač, Čunko i vrlo raspoloženi Paparić dok je Đorđević zatresao mrežu za Nais.

Visokih 12:3 uoči početka posljednje četvrtine dozvolilo je riječkim vaterpolistima malo spuštanja brzine.

Gosti su to iskoristili i zabili čak pet pogodaka, ali domaći su i dalje održavali razliku dovoljnu da utakmicu zaključe sa visokom pobjedom.

Primorjaši iduće treće kolo igraju 22. veljače protiv jednog od konkurenata za prva dva mjesta na ljestvici Radničkog iz Niša.