A-2 Regionalna liga: Primorjaši natjecanje zaključili pobjedom i trećim mjestom na ljestvici

Subota, 07. ožujka 2020. 21:18 Napisao/la  SC
Primorjaši uvjerljivi protiv POŠK-a
Primorjaši uvjerljivi protiv POŠK-a Foto: VK Primorje EB

Regionalna A-2 liga - Liga za prvaka - 6. kolo

PRIMORJE EB - POŠK 22:16 (8:3, 6:4, 6:6, 2:3)

Bazen Kantrida. Gledatelja: 150

Suci: Begić i Šketelj (Hrvatska). Delegat: Jambrović (Hrvatska)

PRIMORJE EB: F. Čubranić, Ćunko 5, Vuković 2, Burburan 1, Brubnjak 2, Blažić, Tkač 1, Rakovac 3, Augusti, Vrlić 1 (1), Babić, Paparić 4, Milošević, Car 3

POŠK: Bratim, Radan, Maras 5, A. Divković 1, Vujčić, Prižmić 2, Gadža 2, Penava 5, M. Divković 1, Ostojić, Knežević, Sunara, Buzov

Igrač više: Primorje EB 6 (15), POŠK 11 (15)

Peterci: Primorje EB 1 (1), POŠK /

Vaterpolisti Primorja EB uvjerljivo su zaključili natjecanje u A-2 Regionalnoj ligi pobjedom nad POŠK-om 22:16.

Primorjaši su se već u prvoj četvrtini pobrinuli da riješe pitanje pobjednika, poveli su 8:3.

U drugoj četvrtini riječki vaterpolisti nastavili su u višoj brzini i na poluvrijeme otišli sa prednošću 14:7.

Domaći vaterpolisti visoki ritam održali su i u nastavku, ali gosti više nisu mogli stići veliku domaću prednost i ugroziti rezultat.

Primorjaši će prije natjecanja u prvenstvu Hrvatske koje počinje početkom travnja igrati kao trećeplasirana momčad kvalifikacije za ulazak u Premier ligu.