Švicarsko prvenstvo: Lugano preuzeo fenjer porazom u Luzernu, Čulina i Datković igrali

Nedjelja, 13. ožujka 2016. 09:32 Napisao/la  SC

Utakmice 24. kola: Luzern - Lugano 2:1, Vaduz - Thun 0:0

Nogometaši Lugana doživjeli su poraz (1:2) na gostovanju kod Luzerna i nakon 24. kola preuzeli fenjer s istim brojem bodova (21) kao Vaduz, koji je odigrao bez pogodaka protiv Thuna.

Lugano je izjednačio rezultat u 76. minuti pogotokom Sabbatinija, ali je pet minuta kasnije Schneuwly donio pobjedu domaćinu protiv kluba za koji igraju dvojica bivših (Čulina, Pušić) i jedan igrač Rijeke na posudbi (Datković).

Antonini Čulina, Niko Datković i bivši Hajdukovac Goran Jozinović bili su u početnoj postavi momčadi Zdeneka Zemana, koji je u 57. minuti u igru poslao Domagoja Pušića. U istoj minutu izašao je Jozinović.

Lugano je odigrao utakmicu manje, odgođena je utakmica 23. kola protiv novog prvaka Basela.