Švicarsko prvenstvo: Lugano poražen kod kuće, peti poraz momčadi Zdeneka Zemana

Subota, 29. kolovoza 2015. 19:54 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Lugano - Luzern 0:1

Nogometaši Lugana u prvoj utakmci 7. kola švicarskog prvenstva doživjeli su domaći poraz (0:1) od Luzerna, strijelac jedinog pogotka za momčad kapetana Tomislava Puljića bio je Paragvajac Lezcano u 64. minuti.

Momčad Zdeneka Zemana pet puta poražena je u sedam utakmica, četvorici hrvatskih internacionalaca predstoji neizvjesna borba za ostanak.

Od spomenute četvorice Datković je odigrao cijelu utakmicu, Čulina i Pušić ušli su igru u 62. minuti, a Jozinović u 80. minuti.

Utakmica 7. kola: Lugano - Luzern 0:1 (Lezcano 64)