Švicarsko prvenstvo: Basel pobijedio Lugano, Antonini Čulina pogotkom ublažio poraz

Subota, 26. rujna 2015. 22:29 Napisao/la  SC

Utakmice 10. kola: Basel - Lugano 3:1, Grasshoppers - St. Gallen 1:1

Nogometaši Lugana doživjeli su očekivani poraz u 10. kolu, vodeći Basel na svom St. Jakob-Parku djeluje prejako za mnogo jače švicarske momčadi od Lugana.

Momčad koja je u Europa ligi nedavno pobijedila (2:1) Fiorentinu u Firenzi pobijedila je Lugano rezultatom 3:1, a pogodak utjehe za momčad Zdeneka Zemana postigao ja Antonini Čulina.

Igrač Rijeke na posudbi u Luganu ušao je u igru u 70. minuti, jedini pogodak za goste postigao je u 93. minuti.

Niko Datković jedini je od hrvatskih igrača igrao u početnoj postavi Lugana. Uz Čulinu u igru je ušao Goran Jozinović dok je Domagoj Pušić sjedio na klupi.