Švicarsko prvenstvo: Antonini Čulina i Niko Datković strijelci u pobjedi Lugana

Nedjelja, 18. listopada 2015. 18:47 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Lugano - St. Gallen 3:1. Čulina u 30. minuti povećao rezultat na 2:0, a u 84. minuti asistirao Datkoviću

Antonini Čulina i Niko Datković bili su strijelci za Lugano u pobjedi (3:1) protiv St. Gallena, momčad Zdeneka Zemana ostvarila je u 12. kolu treću pobjedu i zadržala prikljućak sa središnjicom Lige 10.

Lugano je u vodstvo doveo Bottani pogotkom u 12. minuti. Čulina je u 30. minuti povećao rezultat na 2:0, a u 84. minuti asistirao Datkoviću za treći pogodak domaćina. Tafer je ublažio praz gostiju pogotkom u 90. minuti.

Datković je standardno odigrao cijelu utakmicu, Čulina je izašao u 85. minuti.

Domagoj Pušić sjedio je na klupi Lugana.

Utakmice 12. kola: Lugano - St. Gallen 3:1, Sion - Basel 0:2, Thun - Zurich 5:1, Vaduz - Young Boys 1:1, Grasshoppers - Luzern 1:0