Snježana Pejčić četvrta, Tanja Perec druga u zračnoj pušci na Grand Prixu u Beogradu

Utorak, 18. prosinca 2012. 10:28 Napisao/la  M. B.

Pejčić je osvojila drugo mjesto s 498.7 krugova, dok je Perec bila druga s 500.7 krugova

Snježana Pejčić, strijelkinja Lokomotive, osvojila je četvrto, a Tanja Perec (Varaždin) drugo mjesto u gađanju zračnom puškom na jakom međunarodnom turniru Grand Prix održanom u Beogradu. Snježana je do četvrtog mjesta stigla s rezultatom od 498.7 krugova, 396 je pogodila u osnovnom dijelu, a u finalu je dodala 102.7 krugova.

Tanja Perec je imala odličan nastup i s 500.7 krugova bila je srebrna. U osnovnom dijelu pogodila je 397 krugova, dok je u finalu pogodila 103.7 krugova što je ujedno bio najbolji rezultat završnice.

Maša Berić (Lokomotiva) zauzela je 38. mjesto s 391 krugom, Sanja Čusto je bila 53. (Lokomotiva, 389), Maja Arbanas 57. (Lokomotiva, 387), Natalija Kraljić 58. (DUB Malinska, 386),

Kod strijelaca u zračnoj pušci najbolji je bio Bojan Đurković (Končar) koji je osvojio 21. mjesto s 589 krugova, dok je Andrej Krstinić (DUB Malinska) bio 29. uz rezultat od 587 krugova.