Snježana Pejčić 16. na turniru u Munchenu

Nedjelja, 29. siječnja 2012. 09:53 Napisao  Marko Babić

Pejčić je sa 397 krugova bila 16. u drugom meču u zračnoj pušci, dok je u prvom meču pogodila 396 krugova i zauzela 37. mjesto

Snježana Pejčić, strijelkinja Lokomotive, osvojila je 16. mjesto u gađanju zračnom puškom u drugom meču na međunarodnom turniru u Munchenu. Pejčić je sa 397 krugova bila 16., dok je u prvom meču pogodila 396 krugova i zauzela 37. mjesto. Od ostalih hrvatskih predstavnika najbolji rezultat ostvarila je Sandra Vitez koja je u drugom meču s također 397 krugova u drugom meču bila 11., dok je europska juniorska prvakinja Tanja Perec  bila 13. s također 397 krugova.

Od ostalih hrvatskih predstavnika u seniorskoj konkurenciji najbolje plasmane ostvarili su Bojan Đurković i Marija Marović. Đurković je u gađanju zračnom puškom u drugom meču bio osmi točnije izborio je plasman u finale. U osnovnom dijelu pogodio je 596 krugova dok je u finalu dodao 102,4 kruga za 698,4 kruga.  Marija Marović je pak u drugom meču zračnog pištolja bila sedma. U osnovnom dijelu pogodila je 387 krugova, a u finalu je dodala 94.3 kruga za ukupnih 481.3 krugova.