Snježana Pejčić osvojila zlato u gađanju malokalibarskom puškom na natjecanju Svjetskog streljačkog kupa

Nedjelja, 13. svibnja 2018. 21:19 Napisao/la  SC
Snježana Pejčić osvojila je zlato u Fort Benningu

Strijelkinja Lokomotive Snježana Pejčić osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju u gađanju malokalibarskom puškom – disciplina trostav 50 metara na natjecanju Svjetskog streljačkog kupa u američkom Fort Benning-u.

U finalu je Pejčić bila uvjerljiva, pogodila je 460 krugova, pet više od Kineskinje Ting Jiang i čak 19.6 krugova više od još jedne Kineskinje Zeru Wang.

Pejčić je najbolja bila i nakon osnovnog dijela.

Nastupila je i u gađanju zračnom puškom – disciplina 10 metara i natjecanja u kvalifikacijama završila na 25.mjestu.