Slovensko prvenstvo: Kokorović i Datković pobijedili Olimpiju u Ljubljani, Ivančić i Perić strijelci

Srijeda, 23. rujna 2015. 22:47 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Koper - Krško 4:0, Maribor - Domžale 1:1, Olimpija - Zavrč 0:2, Krka - Celje 1:0, Velenje - Gorica 1:0

Nogometaši Zavrča ostvarili su najveće iznenađenje 11. kola pobijedivši (2:0) vodeću Olimpiju u Ljubljani. Zavrče je ušlo u pozitivnu seriju rezultata i ističe kandidaturu za najviši plasman.

Za Zavrče u Ljubljani su igrali Datković i Kokorović, Polić je sjedio na klupi, Antić nije bio u zapisniku. Za momčad Zavrča debitirao je Glavina, bivši igrač Splita.

Ivančić je bio strijelac prvoga pogotka za Koper u utakmici protiv Krke, napadač Rijeke na posudbi izašao je iz igre u 73. minuti.

Domžale su ostvarile vrijedan remi (1:1) na gostovanju u Mariboru momčad kojega vodi Kruno Jurčić. Mance je odigrao cijelu utakmicu za Domžale.

Krka je pobijedila (1:0) Celje pogotkom Perića u 94. minuti. Bivši igrač Pomorca i Krka ušao je u igru u 73. minuti umjesto Dangubića. Collinsa nije bilo u zapisniku utakmice.

Za Celje cijelu utakmicu odigrao je Klapan.