Slovensko prvenstvo: Pogledajte kako je Antonio Mance odlučio utakmicu između Zavrča i Domžala

Subota, 12. ožujka 2016. 09:40 Napisao/la  SC

Utakmica 25. kola: Zavrč - Domžale 0:1. Mance postigao šesti pogodak u prvenstvu

Antonio Mance odlučio je pobjednika prve utakmice 25. kola slovenskog prvenstva, Domžale su pogotkom riječkog nogometaša odnijele tri boda iz Zavrča.

U 14. minuti Mance je efektno zatresao mrežu domaće momčad za koju su igrali Sebastijan Antić (ex. Pomorac, Krk) i Ed Kevin Kokorović (ex. Rijeka). Antić je igrao do 71. minute, Kokorović je odigrao cijelu utakmicu.

Mance je postigao šesti pogodak ove sezone i vodeći je klupski strijelac zajedno s Maticom Črnicom. U susretu sa Zavrčom Mance je izašao iz igre u 73. minuti utakmice tijekom koje je predstavljao najveću opasnost za domaću obranu.

Utakmica 25. kola: Zavrč - Domžale 0:1 (Mance 14)