Slovensko prvenstvo: Perić strijelac za Krku protiv Zavrča, Datković, Dangubić i Kokorović igrali

Ponedjeljak, 05. listopada 2015. 09:32 Napisao/la  SC

Antonio Mance odigrao je za Domžale cijelu utakmicu bez pogodaka na gostovanju protiv Velenja

Marin Perić postigao je pogodak za Krku u utakmici protiv Zavrča, pogodak bivšeg igrača Pomorca, Krka, Grobničana i Zavrča bio je dostatan Krki za bod u utakmici 13. kola slovenskog prvenstva.

Perić je odigrao cijelu utakmicu za Krku, Dangubić je igrao do 73. minute. Kapetan Zavrča Toni Datković jedini je od bivših igrača Rijeke standardno počeo utakmicu za Zavrče, Kokorović je ušao u 46. minuti, Polić je utakmicu gledao s klupe.

Antonio Mance odigrao je za Domžale cijelu utakmicu bez pogodaka na gostovanju protiv Velenja, Gorica i Celje podijelili su bodove bez Klapana u zapisniku gostujuće momčadi.

Maribor na klupi kojega sjedi Kruno Jurčić, uvjerljivo je pobijedio (4:0) Koper za kojega je do 79. minute igrao Josip Ivančić, napadač Rijeke na posudbi u koperskom klubu.

Rezultati 13. kola: Olimpija - Krško 5:0, Krka - Zavrč 1:1, Maribor - Koper 4:0, Velenje - Domžale 0:0, Gorica - Celje 1:1