Slovensko prvenstvo: Muminović i Maloku pobijedili u Krškom, Štefulj, Ristovski i Perić igrali

Nedjelja, 11. studenog 2018. 23:24 Napisao/la  SC
Sanin Muminović (Aluminij)

Aluminij je pobijedio u Krškom, domaća momčad sve više zaostaje na dnu ljestvice.

Od dvojice igrača Rijeke na posudbi u Krškom, Danijel Štefulj igrao je cijelu utakmicu, Milan Ristovski igrao je drugo poluvrijeme.

Jedini pogodak za Krško postigao je Ante Vukušić, nekadašnji igrač Hajduka.

Marin Perić, nekadašnji igrač Pomorca, Krka i Grobničana, igrao je cijelu utakmicu za Krško.

Bivši igrač Pomorca i Krka, Sanin Muminović, odigrao je cijelu utakmicu za Aluminij, Elvir Maloku izašao je u 70. minuti i zabilježio asistenciju za prvi pogdak.

Matej Šantek, bivši igrač Rijeke, sjedio je na klupi Rudara u domaćem porazu od Olimpije.

Matej Črnic, donedavni igrač Rijeke, igrao je za Olimpiju od 83. minute.

Također bivši igrač Rijeke, Dario Vizinger, donio je pogotkom bod Celju u Domžalama.

Utakmice 16. kola: Domžale - Celje 1:1, Rudar - Olimpija 1:2, Krško - Aluminij 1:3, Maribor - Triglav 4:1, Mura - Gorica 1:0

Poredak: Maribor 36, Olimpija 32, Mura i Gorica 22, Domžale i Aluminij 21, Celje 20, Rudar i Triglav 15, Krško 12