Slovensko prvenstvo: Mihovil Klapan postigao pogodak utjehe za Ankaran

Nedjelja, 30. srpnja 2017. 21:10 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Olimpija - Aluminij 4:0, Ankaran Hrvatini - Domžale 1:3, Celje - Gorica  1:0, Maribor - Rudar 1:0, Krško - Triglav 1:1

Mihovil Klapan postigao je pogodak utjehe za Ankaran u domaćem porazu od Domžala, nekadašnji igrač Rijeke i Opatije već je u 5. minuti doveo domaćine u vodstvo.

Filip Dangubić bio je u početnoj postavi Celja, dok je Andrija Filipović igrao za Goricu od 62. minute, u razdoblju kada su gosti bezuspješno pokušali anulirati prednost domaćina.

Momčad riječkog trenera Slobodana Grubora doživjela je težak poraz u Ljubljani, Olimpija je protiv Aluminija treći pogodak postignula već u 19. minuti.

Dario Ćanađija igrao je za momčad Igora Bišćana, igrač Rijeke na posudbi u Olimpiji izašao je iz igre u 77. minuti.

Sanin Muminović odigrao je cijelu utakmicu za Aluminij.

Edin Junuzović i Dario Vizinger igrali su za Rudar u drugom poluvremenu utakmice u Mariboru, slovenski prvak pobijedio je pogotkom Vrhoveca u 5. minuti