Slovensko prvenstvo: Mance zabio za Domžale u utakmici protiv Perića i Dangubića

Srijeda, 12. kolovoza 2015. 21:15 Napisao/la  SC

Rezultati 5. kola: Gorica - Zavrč 3:0, Olimpija - Koper 4:1, Maribor - Celje 1:0, Krka - Domžale 0:4, Velenje - Krško 1:1

Antonio Mance nemilice trese mreže u slovenskom prvenstvu. U utakmici 5. kola odigranoj u srijedu Mance je postigao četvrti pogodak za Domžale, koje su na gostovanju pobijedile Krku rezultatom 4:0.

Mance je ušao u igru u 63. minuti, pogodak je postigao u 93. minuti. Za Krku utakmicu je odigrao Perić, Dangubić je ušao u igru u 61. minuti. Collins nije bio u zapisniku utakmice.

Olimpija je pobijedila (4:1) Koper za koji je igrao Ivančić, a Gorica je nadigrala (3:0) Zavrč za koji su igrali Antić, Datković i Polić. Kokorović je sjedio na klupi.

Maribor je pobijedio Celje. Klapan je bio u početnoj postavi Celja, Mršić je ušao u 75. minuti.