Slovensko prvenstvo: Mance strijelac za Domžale, Datković, Antić i Kokorović bolji od Dangubića i Perića

Subota, 12. prosinca 2015. 20:58 Napisao/la  SC

Utakmice 22. kola: Krško - Olimpija 2:1, Celje - Gorica 2:2, Domžale - Velenje 4:0, Zavrč - Krka 2:1

Antonio Mance bio je strijelac za Domžale u uvjerljivoj (4:0) pobjedi protiv Velenja. Mance je pogodak postigao u 57. minuti, iz igre je izašao u 70. minuti.

Celje i Gorica odigrali su neodlučeno, Klapan je igrao cijelu utakmicu za Celje.

Zavrč je pobijedio Krku za koju je u početnoj postavi igrao Dangubić. Umjesto Dangubića u 71. minuti ušao je Perić.

Datković i Antić odigrali su cijelu utakmicu za Zavrč. Kokorović je odigrao prvo poluvrijeme, Polić je sjedio na klupi.

Krško je pobijedilo Omlimpiju i priredilo iznenađenje, koje u nedjeljnoj utakmici može iskoristiti Maribor koji igra u Kopru.