Slovensko prvenstvo: Filip Dangubić strijelac za Krku u pobjedi protiv Krškog

Nedjelja, 25. listopada 2015. 21:32 Napisao/la  SC

Utakmice 15. kola: Gorica - Domžale 0:1, Krka - Krško 2:0, Velenje - Koper 1:0, Zavrč - Celje 0:1, Olimpija - Maribor, odgođeno

Filip Dangubić bio je strijelac u pobjedi (2:0) Krke protiv Krškog. Dangubić je postigao prvi pogodak u 17. minuti, iz igre je izašao u 69. minuti. Perić je odigrao cijelu utakmicu za Krku.

Domžale su pobijedile (1:0) Goricu u gostima, Mance je za Domžale igrao od 62. minute.

Velenje je minimalno pobijedilo Koper za koji je cijelu utakmicu igrao Ivančić.

Datković je igrao cijelu utamicu za Zavrče u domaćem porazu (0:1) od Celja, Kokorović je sjedio na klupi.