Slovensko prvenstvo: Dario Ćanađija i Jason Davidson nisu iskoristili priliku pobjeći Mariboru

Srijeda, 09. svibnja 2018. 22:53 Napisao/la  SC
Dario Ćanađija (Olimpija)

Jason Davidson i Dario Ćanađija igrali su za Olimpiju u remiju protiv Rudara u Velenju.

Momčad bivšega trenera Hajduka, Marijana Pušnika, uskratila je igračima Rijeke na posudbi u Olimpiji šansu da se odvoje na ljestvici nakon što je Maribor odigrao neodlučeno u Domžalama.

Maribor je Derviševićevim pogotkom u 91. minuti jedva uspio osvojiti bod nakon što je Senijad Ibričić doveo Domžale u vodstvo u 51. minuti.

Vedran Gerc igrao je za Ankaran od 75. minute u utakmici bez golova protiv Krškog.

Na klupi Krškog sjedio je Diyoke, igrač Rijeke na posudbi.

Utakmice 32. kola: Rudar - Olimpija 1:1, Domžale - Maribor 1:1, Ankaran Hrvatini - Krško 0:0

Poredak: Olimpija 72, Maribor 71, Domžale 63...