Slovensko prvenstvo: Collins, Perić i Dangubić odigrali bez pogodaka protiv Ivančića

Subota, 31. listopada 2015. 22:25 Napisao/la  SC

Utakmice 16. kola: Koper - Krka 0:0, Domžale - Zavrč 0:1, Celje - Olimpija 0:4, Krško - Gorica 1:0, Maribor - Velenje 7:1

Koper i Krka odigrali su utakmicu bez pogodaka. Za goste u početnoj postavi bili su Collins, Perić i Dangubić, koji je izašao u 88. minuti. Ivančić je odigrao cijelu utakmicu za Koper.

Momčad Zavrča pobijedila je u Domžalama pogotkom Muslimovića u 91. minuti. Strijelac jedinog pogotka ušao je u igru u 79. minuti umjesto Kokorovića.

Datković je standardno igrao cijelu utakmicu za Zavrč, Mance je sjedio na klupi Domžala.

Klapan je igrao do 83. minute za Celje u porazu od Olimpije za koju je sva četiri pogotka postigao Sporar.

Jurčić je ostvario najveću pobjedu otkada je postao trener Maribora, koji je pobijedio Velenje s čak 7:1.