Slovenska liga: Dangubić i Perić pobijedili Datkovića, Polića, Antića i Kokorovića

Subota, 08. kolovoza 2015. 08:53 Napisao/la  SC

Momčad Krke pobijedila (1:0) je u gostima Zavrč u 4. kolu slovenske lige. Za pobjedničku momčad igrali su Dangubić i Perić (ex. igrač Pomorca, Krka i Grobničana), obojica su zamijenjeni pred kraj utakmice. Collins nije igrao zbog suspenzije. Datković, Polić i Antić standardno su odigrali za Zavrč, Kokorović je ušao u igru u 60. minuti.

Koper je ostvario prvu pobjedu (2:1) ove sezone i to protiv prvaka Maribora. Ivančić je utakmicu pratio s klupe.

Celje je doživjelo poraz (2:3) kod kuće, Gorica je odnijela tri boda pogotkom u sudačkoj nadoknadi. Klapan je odigrao cijelu utakmicu za Celje, Mršić nije ulazio u igru.

Antonio Mance igrao je do 59. minute za Domžale u domaćem porazu (0:2) od Velenja.

Rezultati utakmica 4. kola: Zavrč - Krka 0:1, Koper - Maribor 2:1, Celje - Gorica 2:3, Domžale - Velenje 0:2, Krško - Olimpija 0:2