Slovenija: Bobo Grubor prvu pobjedu ostvario protiv Olimpije, Filip Dangubić igrao u derbiju

Nedjelja, 20. rujna 2020. 22:25 Napisao/la  SC
Filip Dangubić

Aluminij je u 4. kolu pobijedio Olimpiju, stijelac jedinog pogotka bio je Matijasic u 72. minuti.

Riječki stručnjak na klupi Aluminija ostvario je prvu pobjedu ove sezone, Slobodan Grubor bio je bolji od Dina Skendera koji vodi ponajbolju slovensku momčad.

Olimpija je odigrala utakmicu manje, u tri utakmice još nije ostvaria pobjedu.

Miral Samardžić igrao je za Olimpiju do 90. minute, bivši stoper Rijeke tada je dobio drugi žuti karton.

Ante Vukušić sjedio je na klupi Olimpije do 64. minute, najbolji stijelac slovenske lige nije uspio zatresti mrežu Aluminija.

Filip Dangubić odigrao je cijelu utakmicu za Celje u derbiju kola odigranom u Mariboru, aktualni prvak uspio je osvojiti bod protiv momčadi koju od ove sezone vodi svjetski poznato ime: Mauro Camoranesi.

Rezultati 4. kola: Aluminij - Olimpija 1:0, Domžale - Tabor Sežana 3:1, Mura - Gorica 1:0, Maribor - Celje 2:2, Bravo - Koper 0:0