Slovačko prvenstvo: Antonio Mance strijelac za Trenčin, Filip Dangubić igrao za Trnavu

Nedjelja, 04. studenog 2018. 10:01 Napisao/la  SC
Antonio Mance

Antonio Mance bio je strijelac jedinog pogotka za Trenčin u porazu (1:3) od Sereda.

Mance je u 46. minuti smanjio vodstvo domaćina na 2:1, ali gosti više od toga nisu uspjeli napraviti.

Mance je u 14. kolu postignuo sedmi pogodak, najbolji je klupski strijelac.

Filip Dangubić igrao je od 76. minute za Trnavu u pobjedi (2:0) protiv Podbrezova.

Dangubića i suigrače u utakmici protiv Dinama u četvrtak očekujem pun Maksimir, koji sprema proslavu u čast europskog proljeća.

Dinamu još jedan bod treba da bi nakon 48 godina jedno eruopsko natjecanje igrao na proljeće.